Hakkımızda

Mükemmel iş gücü deneyim ister...

Kayteks, 15 bin metrekaresi kapalı 15 bin metrekaresi açık olmak üzere Denizli ‘de toplam 30 bin metrekare alan üzerinde her türlü örme kumaş, ev tekstili ürünleri ve bebek ürünleri üzerine üretim yapmaktadır.
Kayteks ‘in günlük üretim kapasitesi 15 ton örme kumaş, 12 bin lastikli çarşaf, 2 bin nevresim, 20 bin yastık kılıfı üretmektedir.
Kayteks, ev tekstili sektöründe aynı çatı altında boya ve baskı hariç iplikten mamul ürüne kadar tüm işlemleri kendi bünyesinde yapabilen yarı entegre tesisten olmasının yanı sıra, Denizli ve Türkiye için de yapmış ve yapacak olduğu yatırımlar ile önde gelen istihdam kuruluşu olma yolunda sağlam adımlar ile ilerlemektedir.

Farklı pek çok sektörün bulunduğu Denizli’nin ilk 25, kendi sektöründe ise ilk 10 ihracatçı listesinde yer alan firmamız üretiminin %95' lik kısmını ihraç etmektedir.
Ürünlerimizi sürdürülebilir bir yaşama katkıda bulunmak isteyenler için çalışmaktan keyif alan insan kaynağı ile yenilikçi, çevreci ve çevik yaklaşımlarla geçmişten gelen tecrübemizi kullanarak üretmekteyiz.
Kalite ve sosyal sorumluluğunu da sahip olduğu belgelerle tescillemiştir.
Kayteks, Dünyanın yakından tanıdığı birçok marketler zinciri ve ev tekstili markalarına stratejik ortaklık yapmakta olup, aynı zamanda “Açelya” markası ile birçok ülkede adından söz ettirmektedir.

57
Yıllık Deneyim
200
Üzerinde Çalışan
5000
M2 Üretim Alanı
160000
Parça Üretim/Ay
Photo Processing